Strona: Centrum Informatyzacji

30 Sie

Statistica 13.3

30-08-2019 r.
Została udostępniona Statistica 13.3, a także klucze przedłużające licencję dla wersji 12.5.
Książka "Modele regresji logistycznej"
28 Lut

Książka "Modele regresji logistycznej"

28-02-2017 r.
Otrzymaliśmy 2 egzemplarze książki pt.: „Modele regresji logistycznej. Zastosowania w medycynie, naukach przyrodniczych i społecznych” A. Stanisza. Publikacja będzie dostępna w Bibliotece Głównej.

STATISTICA dla wszystkich pracowników i studentów PRz
25 Maj

STATISTICA dla wszystkich pracowników i studentów PRz

25-05-2016 r.
Oprogramowanie Statistica dostępne jest w ramach licencji akademickiej Site License dla wszystkich pracowników i studentów Politechniki Rzeszowskiej. Licencję dla wersji 12.5 można przedłużyć.